PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119918}
7,4 6 917
ocen
7,4 10 1 6917
Metallica: Some Kind of Monster
powrót do forum filmu Metallica: Some Kind of Monster

Metallica!!!!

ocenił(a) film na 7

Arcydzieło!! Przed obejrzeniem filmu ich kochałem a po obejrzeniu pokochałem jeszcze bardziej! gdyby nie Bob Rock Metallica mogła by sie rozpasc on jakby uspokajał stosunki na lini James-Lars. Pod koniec gdy został pokazany powrót na scene chciało mi sie płakac.

goandrewgo_

Problem w tym, że to Rock doprowadził do muzycznego upadku Metalliki.. Wystarczy spojrzeć kto był producentem po ostatnim dobrym albumie Metalliki czyli ...And Justice for All.

kktnwkfkmp13

Czarny album - najlepiej sprzedająca się płyta w historii muzyki metalowej początkiem upadku? Zapewne powiesz, że jest be ze względu na "nothing else matters", ale poza tym jakie zarzuty?

Louis_de_Pointe_du_Lac

Czarny album to czysta komercja , Metallica przed jej wydaniem grała dobre METALOWE kawałki, a na Czarnym zagrali tak, aby puścili ich w radiu. Poza tym widać po Death Magnetic, że próbują wrócić do grania z lat 80, a to już o czymś świadczy

ocenił(a) film na 7
kktnwkfkmp13

Gadasz Waszmość od rzeczy - Czarny album był świetny - może nie osiągał on wyżyn And justice - ale był na swój sposób genialny dzięki prostocie - pod wieloma względami miażdżył...Po nim powstało zresztą znakomite koncertowe wydawnictwo Live shit bunge and pure - jak dla mnie wzorcowe...tragedia to była w czasach Load/Reload - szczęśliwie powrócili świetnym St anger (przez wielu z niewiadomych dla mnie przyczyn niedocenionym) no i znakomitym Death magnetic - potem nastało nieszczęsne Lulu, obecnie zaś jałowa cisza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones