PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119918}
7,4 6 914
ocen
7,4 10 1 6914
Metallica: Some Kind of Monster
powrót do forum filmu Metallica: Some Kind of Monster

...a na co to komu, to nie wiem. Kręcenie takiego filmu przypomina mi zabiegi promocyjne kapel pokroju Ich Troje... Żeby nie było - Metallice bardzo lubię, ale ten film jest nikomu nie potrzebny.

mourningrise

Chyba zacznę od tego że każdy może mieć swoje zdanie, jak dla mnie mimo że nie grają już takiej nuty jak kiedyś, chwała im za to że istnieją i zostawili trwały ślad w mojej głowie. Film ten no cóż, chyba bardzo jest potrzebny żeby zrozumieć przez co przeszli przez te lata i być może przybliżyć nam to co teraz tworzą i grają i jakie emocję na to głównie się składają. Tak apropo ten basista jest przesympatyczny.

Alf_

Który, Jason Newstead czy Rob Trujillo? Osobiście lubię obu :)

ocenił(a) film na 7
EineHexe

ROBERT!!! Ma zajebisty styl, co powiedziała sama Metallica :)

GHX03

mam inne zdanie.
Straciłam szacunek dla tego zespołu po obejrzeniu tego filmu-to, jak potraktowali Jasona...było bardzo słabe.

mourningrise

Ok, wiem że temat zamknięty od dawna, ale co mi tam... Niby z której strony film jest podobny do Big Brothera? Coś chyba nie chciało ci się do końca oglądać :/

ocenił(a) film na 10
mourningrise

A na co komu kręcenie filmu o Justinie Bieberze ja się pytam ?!

ocenił(a) film na 8
mourningrise

jak to jest nie potrzebny?kiedyś dzieciom pokażesz kim byli Twoi idole:)
dokumenty tworzy się by poznać bliżej ludzi którzy Cię interesują a sam nie masz takiej możliwości zrobić tego osobiście..

ocenił(a) film na 10
cukierasek

Być może chodzi mu o to, że skoro muzycy wiedzieli, że chodzi za nimi kamerzysta, to nie byli wiarygodni i prawdziwi. Być może część scen była wyreżyserowana. Tego nie wiemy. Nie zastanawiam się na tym. Dla mnie to kluczowy moment dla tego zespołu. Okres odrodzenia się Hetfielda i zwerbowania ważnego członka zespołu. Powiedzmy sobie szczerze, Bob Rock jest kiepskim basistą:D
Poza tym, za jego panowania Metallica nie nagrała swoich najlepszych albumów. Powinni nagrywać dalej z Rasmussenem.

ocenił(a) film na 4
mourningrise

Pełna zgoda. Nudy na pudy i brandzlowanie się wypaleńców bez weny do kamery.
Lata 80-90 już nie wrócą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones