Lars UlrichI

8,6
211 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lars Ulrich

ma szczęście, że gra w tak znanej kapeli bo inaczej nikt by o nim nie słyszał. Kurduplowaty cwaniaczek i straszny pozer aż dziw, że Hetfield i reszta tyle z nim wytrzymali. Jest niem iłosiernie drażniący, w każdym wywiadzie próbuje filozofować a i tak zawsze wychodzi z niego wiocha

kislav79

Zdecydowanie najsłabszy instrumentalista w Mecie.

kislav79

"ma szczescie ze gra w tak znanej bo inczej nikt by o nim nie slyslasz" po pierwsze jest glownie kompozytorem a po drugie to on zalozyl ten zespol.......

HEBEK

O ile wiem to był współzałożycielem, poza tym jego rola jako kompozytora ogranicza się do szlifowania głównych riffów Hetfielda i kosmetycznych poprawek ale skoro dochodziło do takich sytuacji kiedy Hetfield sugerował mu linie rytmiczną (Master i And justice) to chyba nie najlepiej świadczy o zdolnościach muzycznych tego człowieczka. Przeczytaj obszerny wywiad Jendla Elkersa z Larsem Ulrichem pt " Oto nasz człowiek w Metallice", jeśli jesteś choć odbrobinę spostrzegawczy od razu zauważysz małostkowość i próżność Ulricha. który tak naprawdę sam się w tym wywiadzie pogrąza:)

kislav79

muzyk kiepski, za to doskonały wizjoner i biznesmen, liczy sie myślenie, a nie rzemieślnicza robota :P

kislav79

to nie czytaj wywiadów tylko słuchaj muzy. a jak muza ci się nie podoba to słuchaj czego innego. kogo to obchodzi czy jest małostkowy? albo próżny? robi od kilkudziesięciu lat muzykę której słuchają kolejne pokolenia. dla mnie wystarczy. o Sidzie Viciousie też piszesz muzyczne elaboraty? :D:D:D

marcholt

boże przepraszam, że przeczytałem ten wywiad, to już się więcej nie powtórzy:) zachowałem się jak rozpieszczony gówniarz:), od tej chwili będę słuchał tylko muzyki i każdą wzmiankę o metallice będę omijał szerokim łukiem

kislav79

Przeprosiny przyjęte. Trzymam za słowo.
Zastanawia mnie skąd ludzie mają takie parcie na hejtowanie? kurduplowaty cwaniaczek, człowieczek, pozer - chwilę się zastanawiałem czy to polska debata polityczna na Onecie czy ocena kolesia który współtworzył metallicę?

marcholt

Polecam zapoznać się z definicją słowa "sarkazm", bracie :D

Dassanar

Aha, myślałem, że na serio mnie przeprosił. Dzięki za wyjaśnienie, siostro.

marcholt

Nie no, próba sarkazmu! Poziom rośnie :D

Dassanar

Skoro rośnie, to rozumiem, że próba udana?

marcholt

No w miarę, sarkazm infantylny, ale można to moim zdaniem nazwać sarkazmem :P

kislav79

Całkowicie się zgadzam, on jako on jest niebywale wnerwiającym pozerkiem.
A jakim jest perkusistą, to by można sprawdzić sadając go do jakiejś progresywnej kapeli ze skomplikowanymi i szybkimi partiami.
Metallica to prosta muzyka wpadająca w ucho... każdemu.
I dobrze!
Zerknę zaraz jakim jest aktorem.

kislav79

No, na albumie St. Anger jego perkusja brzmi jakby uderzał w garnki.

Pawuloniasty

The best perkusista ever.

Machinefilm

Nie znasz się widocznie na dobrych perkusistach skoro Ulrich to dla Ciebie najlepszy perkusista.

Pawuloniasty

Nie znam sie niby co ma być wyznacznikiem dobrego grania....Dla mnie gra zajebiscie i najlepiej nie rozmyślam czy czysto uderzył w beben czy tak chciał czy nie ......Tych wszystkich poj..
anych perkusistów nie da sie słuchać wiec na kij im być najelpszym według takich wielkich znawców.

Pawuloniasty

Z Machinefilm nie warto podejmować rozmowy na temat "UIlrich i perkusiści którzy potrafią grać". On wie lepiej. To tak jakbyś próbował wmówić talibowi że islam jest do d... Zresztą po jego wpisach wyczuwam prowokatora. Bo jeżeli to pisze na poważnie, to pomoże mu tylko szpital im. Babińskiego w Krakowie.

kislav79

ale za to biznesmen pierwsza klasa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones